Zápas: FK Pšovka Mělník - SK Mšeno dorost

Datum: 15.6.2014

Poločas: 2:1

Branky: Gregor 2, Klučina

Sestava: Gorol - Novák,Zabilánský,Jelen,Gregor - Klučina,Toan,Ležal Luboš,Šámal(85. Petráni) - Boháček,Živný(65. Kos)

V tomto posledním zápase jsme měli na to získat 3 body,ale bohužel nám vítězství uteklo. V prvním poločase byli domácí aktivnější,kdy dlouhými balóny zaměstnávali naší obranu,která nepůsobila zrovna spolehlivě a dostávali se do gólových šancí,které ale pochytal dobře chytající Gorol. My jsme se k domácí bráně dostávali jen zřídka. Naše hra nebyla v prvních 20-ti minutách dobrá a domácí se tak po jednom z rychlých brejků dostali do vedení z penalty,když Novák zahrál ve vápně rukou - 1:0. Po tomto momentu jsme začali trošku hrát,ale žádné velké šance jsme si nevytvářeli. Ve 34. minutě se domácím povedl rychlý útok a zvýšili své vedení na 2:0. Tento gól už kluky probral a naše hra už měla určité parametry. Hned ve 37. minutě se prosadil výborně hrající Gregor a stav byl 2:1. Do druhého poločasu nastoupili kluci aktivně a odměnou jim toho byla vyrovnávací branka,kterou vstřelil opět Gregor,když ve vápně soupeře prodal svůj důraz a srovnal stav na 2:2. O minutu později,tedy v 57. minutě se do vápna prokličkoval Klučina a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 2:3. Dále jsme si vytvářeli šance,ale bohužel jsme je už gólově nevyřešili. V 73. minutě jsme špatným autem vyslali domácí do protiútoku,který zakončili gólem na - 3:3. Na konci utkáni jsme se mohli dostat do vedení,jelikož se na malém vápně dostal k zakončení Toan,ale bohužel domácí svatyni vysoko přestřelil. I tak musím kluky hlavně za druhý poločas pochválit,neboť byli lepší než domácí a nebýt naší hrubé chyby,která vedla k vyrovnání,tak by jsme si odvezli 3 body.  Bylo to poslední mistrovské utkání sezóny a teď nás čeká zasloužený odpočinek. Na hřiště se zase vrátíme začátkem srpna,kdy začne letní příprava. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za tuto sezónu a věřím,že ta příští bude v některých ohledech lepší.