Zápas: Slavia Velký Borek - SK Mšeno muži A

Rozhodčí: Chládek - Stibůrek, Driml

Poločas 1:0

Branka: Kolumpek D.

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk, Guttenberg st., Tyle - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Wasyliw

Před zápasem bylo z týmu cítit odhodlání uspět, ale bohužel toto odhodlání zůstalo v kabině. Domácí byli od začátku lepší a zaslouženě se dostali rychle do vedení .My jsme se mohli do zápasu vrátit po faulu domácího golmana, který sestřelil našeho hráče před vápnem. Bohužel jsme se standartní situací naložili špatně a domácí golman dostal pouze žlutou kartu, přestože byl jasně poslední hráč, který zmařil gólovou šanci.

Domácí pak i nadále byli více nebezpeční, ale do poločasu se už neprosadili. Do druhé půle jsme opět nastoupili s odhodláním vrátit se do zápasu, ale už po 2 minutách jsme totálně propadli a bylo to 2:0. Navíc se nám vůbec nedařilo po fotbalové stránce. Zhruba v 70.minutě jsme dali se štěstím kontaktní branku a pak jsme teprve pochopili, že když se nám nedaří fotbalově, že musíme bojovat a rvát se o každý míč. Tím jsme domácí zatlačili, ale bohužel se nám vyrovnat nepodařilo, i když byl náš hráč v malém vápně sám před golmanem, ale šteloval si to tak dlouho, až bylo po šanci. Domácím se otevírala okénka v naší otevřené obraně, ale už se také neprosadili a tak jsme odešli o gól poraženi.

Bohužel jsme zjistili až moc pozdě, že když se nedaří fotbalově, musíme to odmakat. Těch posledních 20minut na to bylo málo, i když jsme sahali po vyrovnání.