Rozhodčí: Zuskin

Poločas 1:2

Branky: Klučina, Gregor

Sestava: Šesták(80. Gorol) - Novák,Zabilanský,Jelen,Gregor - Klučina,Toan(53. Karabáček),Ležal Luboš,Šámal - Živný(8. Ležal Libor,65. Petráni),Boháček

V dnešním zápase nás čekal soupeř, který na tom byl bodově stejně a věděli jsme, že kdo zvítězí, tak se mu bude v tabulce lépe dýchat. Bohužel pro nás zápas nezačal dobře, jelikož jsme museli už v 8.minutě střídat vinou zranění Živného. Hned na to v 10.minutě,  při rohovém kopu hostů, nezachytila naše obrana náběh hostujícího útočníka, který zakončil do brány - 0:1. Kluky inkasovaný gól nabudil a začali se tlačit před soupeřovu bránu. V 19. minutě vzal na sebe zodpovědnost Klučina, který na velkém vápně na nic nečekal a vystřelil nechytatelně pod břevno - 1:1. Tento gól nás nabudil ještě víc a kluků bylo najednou plné hřiště. Hosty jsme zatlačili na jejich polovinu a vytvořili si velký tlak, ale bohužel z něho nic nevytěžili. Za zmínku stojí jen střela Klučiny, která orazítkovala tyč hostující brány. Hosté začali po tomto tlaku zlobit a výsledkem toho byly šance, při kterých nás podržel Šesták. Bohužel ve 35.minutě po opakovaném rohu vyskočil opět hostující útočník a hlavou zakončil - 1:2. I při tomto gólu naše obrana zaspala a nechala útočníka v klidu zakončit. Ve druhém poločase opět soupeř hrozil a po naších chybách se dostával do zakončení. V 60.minutě se před Šestákem zcela sám objevil útočník hostů, ale náš gólman nás opět podržel. V 65.minutě byl ale bohužel bezmocný proti střele hostujícího útočníka, který dokonal hattrick. Hned za 5.minut před hranicí vápna hostů byl faulován Ležal Luboš a Gregor z přímého kopu nekompromisně zavěsil - 2:3. V tuto chvíli jsme se začali nadechovat k tlaku a věřili jsme,že se nám podaří výsledek ještě otočit. Bohužel jsme ale opět vytvořili chybu a soupeř rozhodl - 2:4.  Po tomto gólu už jsme se na nic nezmohli a soupeř si odvezl pro ně cenné vítězství. Na hřišti jsme nebyli horším týmem, ale soupeř, který byl k poražení trestal naše chyby. Na tréninku musíme zapracovat na defenzivě abychom se příště vyvarovali chybám, které rozhodují zápasy. Čekají nás 3 zápasy ve kterých hrajeme vždy na hřištích soupeřů a ve kterých budeme muset podat zodpovědný výkon, abychom získali pro nás tolik důležité body.

Trenéři: Dohnalík Lukáš