Zápas: SK Mšeno muži A - FK Neratovice - Byškovice s.r.o.
1 : 2

Datum: 24.5.2014
Rozhodčí: Pixa
Průběh zápasu:

Poločas 0:1

Branka: Wasyliw

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Guttenberg st., Demen, Tyle - Kolumpek D., Kolumpek R., Guttenberg ml., Valenta - Parrado(72.Zabilanský), Wasyliw

 

Po 3 výhrách v řadě nás čekal doma jeden z postupových adeptů - béčko Neratovic. Věděli jsme, že to pro nás bude těžký zápas, ale nastoupili jsme s odhodláním uspět. Naše odhodlání trochu otupily absence 2 hráčů základu.

Od začátku utkání bylo jasně vidět, na čí straně je fotbalová kvalita. My jsme se ale prali statečně. Neratovice se dostali do vedení po nedorozumění v naší obraně a vypracovali si i několik dalších šancí, které ale buď hosté spálili nebo je pochytal Hnízdil. I my jsme se dostali k ohrožení branky hostí, ale bez úspěchu.

Ve druhé půli se hra více vyrovnala a nám se po rychlé akci podařilo srovnat skóre, když Guttenberg ml. naservíroval gólovou nahrávku Wasyliwovi. Vstřelená branka nás povzbudila a cítili jsme, že můžeme uspět. Bohužel jsme se nevyvarovali jedné velké chyby, propadli jsme ve středu hřiště, a soupeř trestal. Na to už jsme bohužel nedokázali odpovědět a Neratovice si tak odvezli všechny body.

Hosté byli určitě fotbalovějším týmem, ale my jsme bojovným výkonem sahali alespoň po bodu, který nám nakonec proklouzl mezi prsty.
Váš názor:
Jméno: