Zápas: PTZ Nelahozeves - SK Mšeno muži A

Rozhodčí: Driml

Poločas 1:4

Branky: Wasyliw 3, Kolumpek D. 2, Šledr 2, Valenta

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Guttenberg st., Vaněk, Demen - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr(75.Tyle), Valenta - Wasyliw, Guttenberg ml.(75.Zabilanský)

Po úspěšných výsledcích a hlavně předvedené hře z domácích zápasů jsem věřil, že můžeme na půdě PTZ uspět. Hra dopředu nám opravdu vychází a na velkém hřišti jsme k naší přímočaré hře měli mít dostatek prostoru. To se potvrzovalo od úvodu utkání a my jsme se rychle dostali do vedení. Domacím se ale poměrně brzy podařilo vyrovnat a pak jsme přestáli jejich 2 velké šance, nutno ovšem říct, že my jsme si šance vytvořili taky.

Po chvíli jsme šli do vedení, které jsme do poločasu navýšili až na 4:1, když 2 góly jsme vstřelili v posledních 5ti minutách první půle. Ve druhém poločase se domácím podařilo 2x snížit na rozdíl 2 gólů, ale my jsme vždy dokázali odpovědět a odskočit hned na rozdíl 3 gólů a tím jsme vždy domácím vzali vítr z plachet. Pak už jsme si utkání pohlídali a přidali jsme ještě další 2 zásahy.

Jsem rád, že jsme potvrdili naše výhry z domácích zápasů a lhal bych, kdybych řekl, že jsem výhru na PTZ neočekával. Na velkém hřišti jsme dobrým pohybem domácí dokonale rozebrali. Domácí mají ve svém středu několik velmi dobrých a zkušených hráčů, kteří hrozili z každé situace před naší brankou. Byl to tak hlavně souboj útoků, ve kterém naše mladé pušky domácí prostě uběhali a rozstříleli.