Zápas: SK Mšeno muži A - Vltavan Chvatěruby

Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Švancara

Poločas 3:1

Branky: Wasyliw 2, Kolumpek D., Valenta, Šledr

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk, Guttenberg st., Demen - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr, Valenta(86.Toan) - Wasyliw, Guttenberg ml.(75.Matúšek)

Stejně jako v minulém kole jsme udeřili hned v první minutě, když se z dorážky prosadil Kolumpek D. Ale scénář z minulého týdne se neopakoval. Chvatěruby jsou silné na míči, což dokazovali i u nás, když velmi dobře kombinovali a více drželi balón. Hrozili však především ze standartních situací, které jsme bránili s vypětím všech sil.

Jak hosté dobře kombinovali, tak my jsme zase byli daleko přímočařejší a nebezpečnější.  Po jedné takové akci jsme zvýšili na 2:0. Hostům se sice podařilo snížit, ale my jsme okamžitě dokázali odpovědět a bylo to 3:1. Ve druhé půli jsme odskočili na rozdíl 3 branek a zdálo se být rozhodnuto. To odmítnul kanonýr hostů Slezáček, který snížil na 4:2. Pak jsme přestáli velikou šanci hostí, když Hnízdil s Chmelíkem zlikvidovali hostím tutovku. Na druhé straně se zase zaskvěl golman při megašanci Guttenberga ml. Uklidňující pátý gól vstřelil chvíli před koncem náš kanonýr Wasyliw a bylo rozhodnuto, že 3 body zůstanou doma.

Chvatěruby se prezentovaly kombinačním fotbalem, ale my jsme byli přímočařejší, nebezpečnější a vytvořili jsme si i více šancí. Proto hodnotím naši výhru jako zaslouženou.