Zápas: Sokol Záryby - SK Mšeno muži A
2 : 1

Datum: 26.4.2014
Rozhodčí: Princ - Fuchs, Blahout
Průběh zápasu:

Poločas 1:2

Branka: Valenta

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk(68.Demen), Guttenberg st., Tyle(77.Matúšek) - Kolumpek D., Kolumpek R., Valenta - Šledr, Guttenberg ml. - Wasyliw

 

V zápase na hřišti lídra tabulky jsme papírově neměli mít šanci na úspěch. Věděli jsme ale, že nemáme co ztratit a že pokud odehrajeme zápas s nasazením a na hranici svých možností, tak můžeme uspět. 

Od začátku utkání to byly Záryby, které diktovaly tempo utkání, ale přes naši obranu se dostávali velmi komplikovaně a nám se naskytly prostory pro brejky. Po jednom z nich jsme se dostali do vedení, když Valenta proměnil sólový nájezd. Domácí srovnali ze standartní situace a když po chvíli z další standartky vstřelili rozdílový gól, všichni si mysleli, že je hotovo. My samozřejmě ne a dál jsme bojovali. Srovnat mohl hlavou Guttenberg ml., ale bohužel mířil pouze do břevna.

Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a konec zápasu se nesl v naší režii. Dovolím si dokonce tvrdit, že se domácí strachovali o výsledek. Protože jsme ale žádnou ze svých šancí nedotáhli do konce a domácí se již také neprosadili, odešli jsme ze hřiště poraženi, ale se vztyčenou hlavou.

Za dnešní skvělý a kolektivní výkon zaslouží celý tým velkou pochvalu. K senzaci kola jsme měli velmi blízko.

 

 

 

 

 

 
Váš názor:
Jméno: