3 : 0

Datum: 12.4.2014

Branky: 2x Novotný J., Závěšický

Sestava: Kos J, Formánek, Závěšický, Janoušek, Macek, Novotný J, Novotný D, Karpetová, Vortel, Rousek, Kos M, Zelenková, Dvorščik, Kmetz

Do prvního poločas jsme hráče nabádali, aby hráli po stranách a hlavně ze zajištěné obrany. To se nám celkem také dařilo. Nutno říci, že jsme měli i dost štěstí, když soupeř trefil břevno a od brankáře se míč odrazil do zámezí. Před poločasem se nám však podařilo otevřít skóre, když se prokázal po rohovém kopu náš dobrý důraz před brankou. Druhý poločas už byl čistě v naší režii. Na 2:0 upravil krásnou dalekonosnou střelou Novotný. V závěru se nám ještě povedla jedna pěkná akce po pravé straně, kdy se po centru Janouška trefil Závěšický.. Musím pochválit hráče za zodpovědnou hru dozadu a bojovnost celého týmu.