Zápas: SK Mšeno žáci - SKP Mladá Boleslav

Datum: 29.3.2014
Rozhodčí:

Branky: 3x Rousek, 2x Janoušek, Formánek, Vortel

Sestava: Vyskočil - Rousek, Janoušek, Formánek, Vortel, Hanzal, Karpetová, Novotný J, Kos J, Macek, Kolumpek (Kos M, Švach, Dvorščik, Zelenková

První poločas utkání se nám povedl snad nejlepší v celé dosavadní sezoně. Výborný důraz před brankou nám zajistil vedení 1:0. Důrazní jsme byli i v následujících situacích po autovém vhazování - 3:0. Naše hra byla velmi agresivní a na soupeře platila. Díky tomu se poločasový ukazatel skóre zastavil na 5:0. Do druhé půle jsme nastupovali s motem "Jen tak dál" , ale hráči se bohužel nechali ukolébat výsledkem a začala váznout i kombinace. Začali jsme hráátaž příliš individuálně, bohužel na úkor týmu. To se nám také hrubě vymstilo a SKP se podařilo hned dvakrát skórovat. Pak naštěstí přišla standardní sitauce, po které brankář míč pouze vyrazil, znovu se ukázal náš důraz - 6:2. Sedmou, a pro nás také poslední branku, přidal Janoušek, jehož centr k údivu všech zapadl až za záda brankáře. Soupeř už jen v závěru korigoval skóre na konečných 7:3. Musím hráčům poděkovat za bojovný výkon, a to hlavně v prvním poločase.

Trenéři: Zabilanský Jiří, Prieložný Miroslav