Datum: 29.3.2014
Rozhodčí: Zuskin

Poločas 1:0

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Guttenberg st., Vaněk(67.Matúšek), Háze - Kolumpek D., Kolumpek R., Guttenberg ml., Valenta(76.Tyle) - Šledr, Wasyliw

Přestože jsme byli celý zápas lepším týmem, prohráli jsme rozdílem třídy. Domácím proti nám stačilo bojovat a využít našich hrubých chyb. Ne že by chyby nedělali i domácí, ale my kdybychom dnes hráli až do půlnoci, tak stejně gól nedáme.

velké problémy nám dělalo hřiště, na kterém míč hodně odskakoval a bylo tak těžké kombinovat. Přesto se nám od začátku dařilo domácí přehrávat, ale bohužel bez kýženého efektu. Domácí pozorně bránili a snažili se podnikat nebezpečné protiútoky. To se jim však příliš nedařilo a tak jsme jim pomohli my zbytečnou ztrátou míče, po které postupoval domácí útočník z úhlu sám na branku a potrestal nás 1:0. Do poločasu jsme opět dobývali domácí branku, ale stále bez úspěchu. V nástupu do druhého poločasu jsem minul ve výskoku míč ze standartní situace a ten propadl do vápna, kde špatně pokrytý domácí hráč zvýšil na 2:0. Po té se hrálo opět hlavně na polovině domácích, ale v naší největší šanci nás zabrzdil hlavní sudí, když odpískal ofsajd po kopaném autu od branky, což jak sám později uznal je nesmysl. My jsme z této situace postupovali sami na branku....

Na 3:0 domácí zvýšili v 90té minutě, když jsem nechtěl dohrávat faulovaného hráče domácích(zůstal jsem stát), který však nakonec faul ustál a se spoluhráčem využil situaci 2:1.

Držení míče bych v tomto zápase odhadnul tak na 65:35 pro nás. Hraje se ovšem na góly a z tohoto pohledu je vítězství domácích zasloužené.