Zápas: TJ Liaz Vehlovice - SK Mšeno muži A

Rozhodčí: Princ

poločas 3:0

branky: Krúpa, Valenta, Guttenberg ml., Chmelík

sestava: Hnízdil(75.Dohnalík) - Chmelík, Guttenberg st.(45.Grát), Vaněk, Demen - Tesař., Kolumpek R.(70.Parrado), Guttenberg ml., Háze(45.Matúšek) - Krúpa, Valenta

Utkání s Vehlovicemi se hrálo na malém hřišti a bylo plné osobních soubojů. Domácí byli technicky velmi dobře vybavení, ale do šancí se přes naši obranu nedostávali. Nám se naopak dařilo dotáhnout naše šance do zakončení a do poločasu jsme vedli 3:0, když jsme ještě několik šancí nevyužili. Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Domácím se povedlo snížit po naší hrubé chybě, ale my jsme vzápětí odpověděli a zvýšili vedení na 4:1. V posledních 5ti minutách se opakoval náš kolaps ze zápasu s Jankovem a my jsme dovolili soupeři vstřelit 2 góly, což trochu devalvuje náš slušný výkon.