Poločas: 3:2

Branky: Živný 3x, Pýcha, Novák, Ležal Luboš

Sestava: Kummer - Pavlik, Zabilasnký, Jelen, Novák - Podstawek, Toan, Ležal Luboš, Pavlik - Pýcha, Živný
Střídání: Gorol, Kos, Tran, Ležal Libor

Dnes 4. tým tabulky si myslím, že nás dost podcenil. My jsme konečně zabrali a vítězství jsme si zasloužili a následně i vychutnali. Už v 5. minutě jsme šli do vedení, kdy Ležal Luboš vybojoval balon a přesnou přihrávkou mezi stopery našel Živného, který se nemýlil - 1:0. V 15. minutě jsme bohužel špatně vystavili ofsajd, kluci čekali, že rozhodčí pískne, ale bohužel o ofsajd se nejednalo - 1:1. Musíme hrát až do hvizdu rozhodčího a né spoléhat na pomezního. To byla naše jediná hrubka. Ve 25. minutě Živný uplatnil důraz na stopera, který udělal hrubku a Živný pohodlně skoroval - 2:1. Ve 30. minutě velice rychlá akce (konečně uplatnění nácviků z tréninků), kdy Novák narychlo hodil aut na Toana, ten prostrčil mezi 2 obránce, Živný zatáhl na levou stranu, následně nacentroval a Pýcha pohodlně dorazil balon do brány - 3:1. Ve 37. minutě jsme špatně pokrili levou stranu a centr z levé strany nikdo nezachytil a hosté snížili - 3:2. Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že vítězství máme na dosah, a také hned v 50. minutě Pýcha předvedl důraz na golmana a z následné odraženém balonu Novák pohodlně vstřelil svůj první gol za dorost - 4:2. V 55. minutě unikl stoper Pavlik a předložil milimetrový pas Živnému a ten zakončil - 5:2. V 78. minutě jsme neuhlídali 3 volné hráče a ti trestali - 5:3. A konečně v 84. minutě unikl po levé straně Ležal Luboš a parádně k tyči si vychutnal hostujícího golmana - 6:3. Povedené a vybojované vítězství, které jsme potřebovali, i když jsme proti 4. týmu tabulky nevěřili, že něco uhrajeme. Ještě jedno vítězství potvrdit v posledním podzimním zápase.