Poločas: 2:0

Branky: Podstawek, Živný

Sestava: Gorol - Zabilanský, Jelen, Ležal Libor, Novák - Pavlík, Toan, Ležal Luboš, Podstawek - Živný, Gregor
Střídání: Petráni, Píč, Tran, Kos, Šámal

Dnes podle mého názoru jsme zahráli velice dobrý fotbal, ale na body to nestačilo. Opět jsme dostali gol hned ve 3. minutě, kdy se nedohodli Ležal Libor - Jelen a domácí útočník otevřel skore - 1:0. My jsme měli dvě tutovky a to v 10. minutě a v 16. minutě, ale bohužel jsme přestřelili bránu. To bylo asi rozhodující, protože v 31. minutě udělal druhou chybu Ležal Libor a domácí útočník šel sám na bránu - 2:0. A ještě do toho v 35. minutě po dvou žlutých kartách musel do sprch Ležal Luboš. Těžko už se dá v 10 lidech něco dělat. Do druhé půle jsme prohodili pár postů, vystřídali a než se kluci rozkoukali, tak v 56. minutě unikl po levé straně domácí hráč a přesným centrem našel spoluhráče - 3:0. Jenže my hned v 57. minutě snížili, kdy Živný sklepl na Gregora a ten centrem z pravé strany před branku našel Podstawka - 3:1. V 59. minutě Gregor přihrál Živnému a ten snížil - 3:2. Bohužel v 60. minutě přišlo menší zaváhání našeho golmana a domácí trestali - 4:2. Ale my i tak, v 10 lidech jsme domácím pěkně zatápěli, je neuvěřitelné, jaké šance jsme neproměnili. Kdyby nebylo hned v úvodu dvou chyb, vyloučení Ležala mohli jsme si odvést bod né-li 3. Domácí trenér uznal, že jsme měli vyhrát, neboť jsme byli fotbalovější, ale na kdyby se nehraje. Tady ztráta mrzí, ale doufám, že jarní odvety budou lepší. Po odehrání 10-ti mistrovských zápasů z mého pohledu naše mužstvo patří k menšímu vzrůstu a proto ztrácíme. Ale i tak za tento zápas klukům patří dík.