Zápas: Vltavan Chvatěruby - SK Mšeno muži A

Rozhodčí: Pixa

Poločas 0:1

Branky: Wasyliw 2, Valenta

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk(53.Demen), Guttenberg st., Kolumpek D. - Valenta, Kolumpek R., Guttenberg ml., Matúšek(83.Tyle) - Wasyliw, Socher

po  pro nás důležitém vítěství v Nové Vsi jsme zajížděli k nováčkovi OP do Chvatěrub, které právě našemu minulému soupeři nastřílely !!13!! gólů a  jejich dosavadní výsledky budily respekt.

Doufal jsem, že předvedená hra a vítězství z minulého kola nám pomůže, budeme si více věřit a naše hra se bude dále zlepšovat.

Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a celkem snadno jsme se dostávali k bráně domácích, ale finální fáze se nám moc nedařila. Po 3 našich slibných šancí se osmělili i domácí a šance se pak střídaly na obou stranách. Nás podržel 2x Hnízdil nebo hrozbu odvrátili obětaví hráči. My jsme šli do vedení po střele Sochera, kterou domácí golman neudržel a dobíhající Wasyliw tak neměl problém uklidit vyražený míč do sítě 0:1 Do přestávky jsme pak toto vedení udrželi.

Ve druhém poločase byla na domácích vidět snaha něco s výsledkem udělat a opticky nás zatlačili před naši bránu, ale výraznější šanci jsme jim nepovolili. Komplikací pro nás bylo nucené střídání Vaňka, kdy jsme museli přeskupit řady, ale i s tím jsme si poradili. A když se po faulu na Guttenberga ml. trefil výstavní střelou do šibenice Valenta 0:2, věřil jsem, že si odvezeme všechny body. Domácí pak ještě parkrát zahrozili, ale ani my jsme se nesoustředili jen na bránění a domácí obranu jsme také celkem zdatně zaměstnávali. Konečnou podobu výsledku dal v nastaveném čase  probuzený kanonýr Wasyliw, který si ve vápně doslova pohrál s domácí obranou a střelou k tyči stanovil konečný výsledek na 0:3.

Pro toto vítězství udělali všichni hráči, včetně náhradníků maximum a patří jim všem poděkování. Hráli jsme obětavě v obraně, s chutí a s nasazením v útoku. Dokázali jsme udržet na uzdě vyhlášené střelce domácích a sami jsme předvedli hezký kombinační fotbal. To vše dohromady znamená, že jsme si zaslouženě odvezli všechny 3 body.