Zápas: Sokol Nová Ves - SK Mšeno muži A
2 : 5

Datum: 6.10.2013
Rozhodčí: Pixa - Dvořák, Chládek
Průběh zápasu:

Poločas 1:2

Branky: Valenta, Kolumpek R., Vaněk, Wasyliw, Demen

Sestava: Hnízdil - Chmelík(63.Demen), Guttenberg st., Kolumpek D. - Valenta, Kolumpek R., Guttenberg ml., Matúšek(78.Tyle) - Socher, Wasyliw

 

Od začátku utkání se hrálo více na polovině domácích, ale po rychlém domácím kontru udeřilo na druhé straně 0:1. Naštěstí nás tato branka domácích nepoložila a aktivní Valenta vyrovnal povedenou ranou přes celou bránu 1:1. Pak se šance vystřídaly na obou stranách, ale nás podržel Hnízdil a na druhé straně zvonily tyče nebo jsme vůbec netrefili bránu. Do vedení jsme se dostali po dorážce Kolumpka a své vedení jsme mohli několikrát navýšit. 

Po přestávce jsme začali vlažně, takže přišlo logicky potrestání a bylo to 2:2. Nám se povedlo opět odskočit o gól, když se na zadní tyči po standartní situaci prosadil Vaněk 2:3. Pak měl Vaněk ještě několik dalších možností vstřelit gól hlavou. Na 4:2 zvýšil také hlavou Wasyliw a na 5:2 do třetice hlavou Demen. Zápas se pak už v podstatě jen dohrával a další góly jsme mohli přidat my i domácí.

Vzhledem k předvedené hře a k počtu šancí hodnotím naši výhru jako zcela zaslouženou. Dařila se nám kombinace, ale stále máme velký problém s proměňováním šancí. A také nás trápí obranná hra, dostáváme dost laciné branky.  Asi to hrajeme pro diváky, protože skoro v každém našem zápase padá hodně branek. Ovšem chudák Hnízdil a já před ním...asi už taky začnu šedivět. 
Váš názor:
Jméno: