Zápas: SK Mšeno žáci - Bělá pod Bezdězem
6 : 4

Datum: 21.9.2013

Sestava: Kos Jiří - Kos Miroslav, Macek, Takacs, Formánek, Karpetová, Kolumpek, Dvorščik, Novotný, Vyskočil, Vortel, Rousek

Branky: Vortel 3x, Kos Miroslav 2x, Rousek

První poločas byl velmi vyrovnaný, ale bohužel Kolumpek zahrál ve vápně rukou a následoval pokutový kop, který soupeř proměnil. Poté jsme měli optickou převahu, když ale nestřílíme na branku, není možné dát gól. Soupeř do poločasu nakonec dokázal využít ještě jeden brejk a do kabin se tak šlo za stavu 0:2. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním něco udělat s nepříznivým vývojem. A začali se dít věci, hned v úvodu zahrál Formánek roh a Vortel se hlavou nemýlil. Toto se v průběhu deseti minut opakovalo hned třikrát, obraz hry se úplně změnil a soupeře jsme ve všech směrech přehrávali.To se samozřejmě dál projevovalo na skóre, Míra Kos nejprve dorážel míč do prázdné branky a poté dokázal zužitkovat krásnou přihrávku Novotného. Nakonec proměnil i svůj únik Rousek a 20 minut snů rázem znamenalo stav 6:2. Bohužel si kluci začali myslet, že už se nemůže nic stát a soupeř se vrátil do hry po pěkném průniku po pravé straně a následné křižné střele - 6:3. Hráči Bělé najednou začali být všude a my můžeme být jen rádi, že do konce utkání se trefili jen jednou. Dnes jsme zahráli dobře dvacet minut, což nakonec na vítězství stačilo. My trenéři bychom ale chtěli vidět hrát tým takhle celých 70 minut. To by bylo skvělé! Všem dík za nasazení.