Zápas: SK Mšeno muži A - Sokol Tišice
1 : 2

Datum: 14.9.2013
Rozhodčí: Němeček - Dohnal, Tichý
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branka: Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Guttenberg st., Vaněk, Kolumpek D. - Matúšek(80.Tyle),   Kolumpek R., Guttenberg ml., Demen - Závěšický, Wasyliw 

 

Ve druhém domácím zápase jsme hostili značně posílené Tišice, které už měly výborné jaro minulé sezóny. Tišice mají ve svém středu technické hráče a od začátku utkání udávaly tempo hry. My jsme na to byli připraveni a úvodní nápor jsme zvládli. Když už to vypadalo, že se hra vyrovnala, udeřily Tišice ze vzduchu, když jsme nepokryli hostujícího hráče - 0:1.

Naštěstí nás to nesrazilo a za chvíli mohlo být vyrovnáno, když sám na brankáře postupoval Závěšiký. Pak se šance vystřídali na obou stranách. My jsme vyrovnali po závaru ve vápně, kdy se nejlépe orientoval Guttenberg ml. 1:1.  Při tom došlo ke kuriózní situaci - hráč hostí chtěl míč směřující do brány chytit rukou, ale zasáhl ho tak nešťastně, že si míč stejně srazil do branky. Rozhodčí mu udělil ČK a branku uznal(podle mě správně, ale neznám přesný výklad pravidel) - to vzbudilo u hostí velké emoce. Od té doby jsme na chvíli převzali otěže zápasu my a obrat mohl dokonat Wasyliw, bohužel sám před brankářem také neproměnil. Nás podržel Hnízdil po další hlavičce hostí.

Do ruhé půle jsme vstupovali s tím, že nechceme opakovat stejný propadák jako minulý týden s Kly. Bohužel jsme se toho úplně nevyvarovali a darovali jsme soupeři velké množství standartních situací a dostali jsme se pod tlak. Když už to vypadalo, že hru zase srovnáváme, přišel druhý úder Tišic a opět ze vzduchu - 1:2. Za nás mohl srovnat opět Wasyliw, ale dnes bohužel neměl nabito ostrými. V závěru utkání jsme více otevřeli hru a šance se vystřídaly na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.

V tomto zápase jsme podali mnohem lepší výkon než minulý týden v Klých, takhle se hraje o body. Bohužel jsme dali o gól méně a prohráli jsme. Remízu jsme si určitě zasloužili, ale to proměňování šancí.....to nás zlobí. Za celkové nasazení a bojovnost musím všechny pochválit.

 
Váš názor:
Jméno: