Rozhodčí: Princ - Eder, Slavkovský

Poločas 1:1

Branky: Kolumpek D.

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk(82.Tyle), Guttenberg st., Demen(68.Zárybnický) - Kolumpek D., Kolumpek R., Guttenberg ml., Valenta - Wasyliw, Socher(65.Matúšek)

Na hřišti nováčka jsme začali zápas aktivně a dostávali jsme se do slibných střeleckých příležitostí. S jejich využitím ovšem máme dlouhodobě problém. Domácí sice více kombinovali, ale Hnízdila prověřili pouze střelami z dálky. My jsme se zaslouženě dostali do vedení, když se ve vápně nejlépe zorientoval Dan Kolumpek. Bohužel několik dalších nadějných akcí jsme nedotáhli do zakončení. Domácí nás potrestali po rychle rozehraném přímém kopu, kdy jsme ve vápně špatně pokryli nejlepšího hráče domácích a ten z blízka prostřelil Hnízdila - 1:1.

Druhý poločas jsme začali velmi vlažně a hned zkraje jsme domácím umožnili jít do vedení, když jsme ve vápně zcela zbytečně faulovali. Od té doby na nás padla deka a než jsme se vzpamatovali, bylo to 3:1 a domácí byli na koni. Gól na 4:1 jsme si vstřelili sami, což podtrhlo náš výkon ve druhé půli.

Do nerozhodného stavu jsme nebyli horším týmem, ale produkujeme dost individuálních chyb a hlavně musíme ukázat trochu vůle a chuti poprat se o výsledek a to hlavně když se prohrává. To mi nyní v naší hře schází. Teď máme před sebou šňůru velmi těžkých zápasů a v těch bez srdíčka nemůžeme uspět!!!

Konec utkání ovlivnilo zranění našeho hráče, když bezmozek v domácím dresu předvedl zákrok alá Kweuke a jinak přesný rozhodčí Princ mu ukázal pouze žlutou kartu. Vašek naštěstí nemá nic zlomeného, ale "pouze" silně zhmožděný nárt. I tak nám bude chybět minimálně 2 týdny.