Rozhodčí:

Branky: Kummer, Gorol

Sestava: Šesták - Kummer, Zabilanský, Ležal Libor, Karabáček - Živný, Novák, Podstawek, Ležal Luboš - Šámal, Gorol

Střídání: Píč, Pavlik

Dnes jsme narazili na silný tým, který potvrdil kvalitu ve druhém poločase. V 6. miinutě, šel soupeř do vedení, kdy točivou střelou z dálky nedal našemu golmanovi šanci - 0:1. Kluci dřeli a naše snaha přišla ve 30. minutě, kdy Živný našel pasem Ležala Luboše a ten po úniku byl ve vápně faulován, z nařízené penalty Kummer vyrovnal - 1:1. V 36. minutě unikl po levé straně Živný a naservíroval přesnou přihrávku na Gorola a ten se nemýlil - 2:1. Bohužel minutu před koncem poločasu jsme dostali gol do šatny z přímého kopu - 2:2 - škoda. Pak už hosté jasně dominovali. V 68. minutě přišla špatná rozehrávka obránců a hosté šli do vedení - 2:3. V 72. miinutě jsme mohli ještě srovnat, kdy střelu Šámala golman se štěstím vytáhl. NEDÁŠ DOSTANEŠ a to v 74. minutě hosté zvyšovali na 2:4. To už jsme začli prohazovat posty, aby jsme se skorem něco ještě udělali. Ale v 80. minutě přišel další trest - 2:5. V 87. minutě špatně vystoupila obrana a hosté dovršili dílo - 2:6. Musím ale říci, že kluci opravdu makali, ale bohužel soupeř byl dobře nadupaný.