Zápas: SK Mšeno muži A - FC Lobkovice
2 : 0

Datum: 31.8.2013
Rozhodčí: Eder
Průběh zápasu:

Poločas 1:0

Branky: Tyle, Wasyliw

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk, Guttenberg st., Demen - Kolumpek D., Kolumpek R., Guttenberg ml., Tyle(70.Ernst) - Valenta, Wasyliw

 

V prvním domácím utkání letošní sezóny jsme přivítali Lobkovice. Začali jsme sice aktivně, ale opět se nám na kopačky vkradla nervozita a naše hra byla plná nepřesneostí. Po chvíli se osmělily i Lobkovice a začaly se tlačit dopředu a výsledkem bylo velké množství standartních situací, které jsme naštěstí ustáli. My jsme se dostávali do šancí po centrovaných míčích, ale nedařilo se nám zakončení. Vedoucí branky jsme se dočkali, když se ve vápně probíjel Wasyliw, který byl sice sražen, ale volný míč uklidil nekompromisně do brány Tyle, který si v tomto zápase odbyl svou premiéru v áčku - nutno říct, že velmi vydařenou. Po té jsme si vytvořili ještě několik závarů ve vápně, ale bez gólového využití. Soupeř se dostal do šance po mojí chybné rozehrávce, ale naštěstí zakončil vedle brány.

Ve druhém poločase se nám dařilo více držet míč a protože se Lobkovice tlačily stále více za vyrovnáním, vznikaly nám prostory pro brejkové situace, které jsme však řešily špatně. Lobkovice si také vytvářely šance a to hlavně po standartních situacích. Při jedné z nich vytáhl skvělý zákrok Hnízdil. Zvýšit vedení se nám podařilo po krásné kolmici Guttenberga ml. na Wasyliwa, který křižnou střelou nedal golmanovi hostí šanci. Po této trefě už jsme utkání dovedli bez komplikací k zaslouženým 3 bodům. 

Stejně jako v minulém zápase jsem byl i v tomto utkání spokojený s nasazením týmu. Co mi schází je lepší řešení některých situací. Vím, že na to kluci fotbalově mají.

 
Váš názor:
Jméno: