Zápas: FK Lysá nad Labem - SK Mšeno dorost

Datum: 8.6.2013

Poločas:  2:0

Sestava: Dohnalík - Chmelík, Ernst, Tyle, Saska - Zabilanský, Toan, Valenta, Chorouš - Závěšický, Séres

Střídání: Ležal Libor, Kummer, Šesták

Dnes jsme se 4. týmem tabulky sehráli vyrovnaný boj. Bohužel jsme si tento zápas prohráli sami a to hned v 10. minutě, když jsme neuhlídali domácího útočníka a jeho neslaná nemastná střela skončila v síti - 1:0. V 18. minutě špatně vyběhl náš golman a domácí trestali - 2:0. Jak říkám dále se domácí k nějaké vyložené šanci nedostali, ba naopak jsme to byli my, kdo jsme neustále do domácích bušili, ale bohužel fotbalový bůh byl na straně domácích, neboť se nám nepodařilo vsítit branku. Ke konci zápasu už domácím docházely síly a strachovali se o výsledek. Bohužel nám to dnes nevyšlo. Dnes to nebyl tak vypjatý zápas jako minulý týden, hráli jsme pozorně a pohodlně. Děkuji všem končícím hráčům za sezonu, neboť na poslední mistrovský zápas zde nebudu a povede zápas můj asistent. Ať se vám daří v mužské kategorii a doufám, že si něco vezmete z mého učení ( hlavně chování, nebýt zákeřný, být disciplinovaní ). Zkrátka chovat se jako profesionál. Ještě jednou děkuji a hodně štěstí ve fotbalové kariéře.