Poločas:  3:0

Branky: Stejskal, Zabilasnký, Gutenberg, Závěšický

Sestava: Šesták - Ernst, Chmelík, Saska, Zabilanský - Stejskal, Toan, Valenta, Chorouš - Gutenberg, Závěšický

Střídání: Martínek, Séres, Ležal Libor, Dohnalík

Dnes na naší půdu přijel podle mého nejzákeřnější soupeř tohoto ročníku. Už na podzim jsme měli u nich problémy, neboť jejich hra byla velmi tvrdá a zákeřná s úmyslem někoho zranit a také dnes se to potvrdilo. I proto rozhodčí udělil na jejich straně 2 červené a 4 žluté karty. Takže bych chtěl pouze podotknout, že oba dva trenéři hostí, kteří si hrají na Mourinha, chodí po hřišti v kravatách a lakýrkách, že by měli absolvovat minimálně roční stáž v Chelsea, aby věděli jak se mají trenéři chovat a né ještě své hráče popichovat k brutálním zákrokům a smát se tomu. I po zápase sám rozhodčí, který tento zápas řídil uznal, že takové ostré zákroky ještě neviděl. Ještě bych chtěl poslat hráčům hostí pozdrav NAZDAR. Oni budou vědět, co to znamená. Ale zpět k zápasu. Sice jsme v 10. minutě mohli prohrávat, kdy při jednom z protiůtoku hosté nastřelili tyč, ale vzápětí z našeho protiůtoku Stejskal krásně přeloboval brankaře 1:0. Byli jsme stále aktivnější a vytvářeli si šance. Ve 20. minutě přišel rohový kop z levé strany a Zabilanský koníčkem zvyšoval na 2:0. V 30. minutě přišel opět rohový kop, tentokrát z pravé strany a Gutenberg hlavičkou o břevno zvyšoval na 3:0. Ve druhé půli v 53. minutě hosté snižovali taktéž z rohového kopu, kdy si dal Séres vlastní gol  3:1. V 60. minutě přišla vydařená pumelenice z první Závěšickému, že kdyby nebyla síť, balon by se zastavil bůh ví kde - 4:1. V 71. minutě hosté už jen snížili, kdy obránci nezachytili únik - 4:2. Závěrem vám moji kluci děkuji, že jste nepodlehli soupeřově hře a neopláceli jejich fauly ani nadávky a že jste se chovali jak profesionálové. A o tom ten fotbal je. Bravo.