Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Pšovka Mělník A

Datum: 26.5.2013
Rozhodčí: Dvorščík

Sestava: Hanuš - Dvorščíková, Ščasný, Stejskal, Pokorný, Uher, Albrecht

Branky: 3x Ščasný, Stejskal

V dnešním sychravém počasí jsme na svém hřišti přivítali Pšovku Mělník A. Už v kabině jsme si řikali, že bychom měli využívat mokrý terén k časté střelbě. Začátek utkání nám vyšel na jedničku, když se Ščasný prokličkoval mezi obránci a chladnokrevně zakončil. 1:0. Tato branka byla na dlouhou dobu poslední, vzadu jsme dobře bránili a co nezvládla pokrýt obrana, pochytal Adam Hanuš. Na konci poločasu se soupeř dokázal prosadit, remízový stav ale netrval dlouho, zasloužil se o to Stejskal, který nás poslal zpět do vedení. A krátce na to ještě navýšil naše vedení znovu Ščasný. V poločase jsme kluky nabádali, aby hráli pořád stejně a snažili se ještě nějaké branky přidat. Dlouhou dobu se skóre neměnilo. Pěknou střelou z dálky se mohl prosadit znovu Ščasný, tentokrát ale trefil jen tyč. Na druhé straně se hostům podařilo snížit na rozdíl jediné branky a začalo nám drama. Tento gól Pšovku velmi nabudil a začali nás přehrávat, k naší smůle dokázali v závěru utkání srovnat a posléze se dostali i do vedení. V ten okamžik jsme všechny hráče poslali dopředu a to se nám také vyplatilo, krásnou přihrávku Stejskala zužitkoval ve vyrovnávací branky znovu Ščasný, který tak oslavil své narozeniny hattrickem. Velmi napínavé utkání tak skončilo spravedlivou remízou 4:4. Všichni hráči si zaslouží obrovskou pochvalu za výborný výkon a já jen doufám, že ho dokážeme ve zbývajících utkáních zopakovat.