Rozhodčí: Tichý - Šnýdr, Hamšík

Poločas 1:2

Branka: Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Vaněk, Guttenberg st., Šledr - Valenta (60. Chorouš), Kolumpek R., Guttenberg ml., Stejskal - Demen (46.Křivan), Hrdlička (70. Zárybnický)

Věděli jsme, co nás bude ve Vojkovicích čekat - provokace, zákeřná hra  a neustále vytvářený tlak ze strany domácích na rozhodčího. To se od začátku zápasu naplňovalo a domácí v podstatě jen běhali za rozhodčím s kritikou, navíc my jsme se dostali do vedení a frustrace domácích vrcholila. Bohužel jsme jim dovolili vyrovnat, když jsme nezachytili kolmici a ve vápně faulovali - 1:1 O chvíli později jsme zbytečně faulovali na hranici vápna a domácí střelou o tyč zápas otočili - 2:1.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat. Bohužel jsme si to zkomplikovli vlastní nekázní. Po nevybíravém zákroku domácích, při kterém byl zraněn dorostenec Valenta, se "rozpoutala" diskuse, do které se samozřejmě ihned zapojil žoldák a provokatér Ladomerský a bohužel náš kapitán neudržel nervy na uzdě a ohnal se po něm rukou - jasná ČK. I v 10 jsme ještě zkoušeli s výsledkem něco udělat a vytvořili jsme si 3 slibné pozice, ovšem bez úspěchu. Vojkovicím se otevírala okénka v naší obraně a 3 minuty před koncem po brejku rozhodli.

Vlastní nedisciplinovanost nás bohužel velmi sráží.

Je ubohé, že bývalí ligoví hráči kopou zákeřně do mladých dorostenců  a ještě z toho mají srandu, jednoho dokonce zraní a bylo jen štěstí, že to nedopadlo hůře.......Je mi z toho smutno. Dorostenecké týmy mizí z fotbalové mapy a místo toho, aby se s tím oddíly snažily něco dělat, sází na "zkušené hráče", kteří neváhají kopat do mladých hráčů a ukázat tak, že mladí si přece nebudou nic dovolovat - viz preventivní nakopnutí mladého Guttenberga Ladomerským bez míče chvíli po tom, co dal Guttenberg naši vedoucí branku. Toto bohužel uniklo pozornosti rozhodčích. Takhle žoldáci ve Vojkovicích předávají své fotbalové zkušenosti mladým nadějným hráčům.