Zápas: SKP Mladá Boleslav - SK Mšeno žáci
2 : 2

Datum: 5.5.2013

Sestava: Janoušek - Novák, Labuť, Petráni, Ležal Libor, Ležal Luboš, Kolumpek, Šámal, Martínek, Novotný, Gregor, Kos Jiří, Kos Miroslav, Macek

Branky: Martínek, Kos Jiří

Po blamáži s Bělou, kdy hráči hráli bez zápalu, jsme zajížděli na mistrovské utkání k týmu SKP Mladá Boleslav. Tento zápas jsme však pojali úplně v jiném duchu. Ve středové řadě byl velice znát uzdravený Kolumpek, který rozdával balony do stran, kde se prosazovali Martínek a Luboš Ležal. V minulém zápase nám vázla střelba, dnes se naopak v koncovce dařilo.

V první půli jsme se neprosadili díky skvěle chytajícímu boleslavskému brankáři. Náš brankář se ale také nenechal zahambit a podal výborný výkon, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Věděli jsme, že utkání rozhodnou jen drobné chyby a také štěstí.

Bohužel po pěti minutách druhé půle přišla chybka na naší straně a soupeř po pěkné akci udeřil. S tím jsme se ale nechtěli smířit a hnali jsme se do útoku. Vyrovnat se nám povedlo až krásnou střelou Martínka z trestného kopu ze vzdálenosti cca 25 metrů, brankář domácích byl bez šance. Pak se do hry dostal Jiří Kos, což se v závěru ukázalo býti klíčovým. Po pěti minutách pobytu na hřišti se zapsal po centru Luboše Ležala mezi střelce.

Pak se do nás pro změnu zakousl soupeř a zahnal nás hluboko na naší polovinu, přičemž se dostal k několika dobrých zakončení, zde se ale vytáhl brankář Janoušek, který všechny střelecké pokusy soupeře zlikvidoval. Bohužel pár minutek před koncem nestačil na přízemní střelu k tyči, a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 2:2.

Všichni aktéři dnešního utkání hráli od první minuty s velkým nasazením a doufám, že všechny zbývající utkání budou probíhat v tomto duchu.

Trenéři: Zabilanský, Prieložný