Poločas:  2:1.

Branky: Stejskal 3, Kummer.

Sestava: Dohnalík - Chmelík, Valenta, Saska, Tyle - Stejskal, Toan, Kummer, Chorouš -Guttenberg, Ernst.

Střídání: Zabilanský, Píč, Krátký, Živný, Šesták.

Po dvou prohraných zápasech přišlo konečně vzpružení mužstva. Sice nás soupeř na podzim přehrál, ale tentokrát jsme svou kůži neprodali lacino.

Vše začalo v 7. minutě, kdy Toan pasem našel Stejskala a ten se nemýlil - 1:0. V 17. minutě vybojoval Guttenberg balon, předložil na pravou stranu Choroušovi a ten přízemní přihrávkou břed  bránu našel Stejskala - 2:0.

Ve 20. minutě hosté snížili na 2:1, po sporném ofsajdu. Do konce prvního poločasu jsme trošku zmatkovali, ale vedení jsme uhájili. Do druhé půle jsme museli zasáhnout do sestavy, neboť Valentovi se obnovilo zranění, Toana tahal stehenní sval, Guttenberg vynaložil veškeré síly v sobotu u A mužstva a nebylo to ono, a tak jsme pomalu překopávali všechny řady.

Štěstí bylo to, že hned na začátku druhé půle a to v 50. minutě, Ernst prostrčil přihrávku mezi beky a Stejskal se opět nemýlil - 3:1. V 56. minutě z přímého volného kopu Stejskal dobře popřemýšlel a místo střely na bránu přihrál přízemní přihrávku na Guttenberga, ten pustil na Kummera a ten skluzem dal gól - 4:1.

V té chvíli jsme vše začali střídat a pohodlně náskok udrželi. Dnes byl pro nás důležitý Stejskal, který prakticky se dá říci, že nám vyhrál zápas. To ale neznamená, že všichni kluci, co byli na hřišti, neodvedli výbornou práci. Drželi výsledek až do 90. minuty a hlavně podrželi rohové kopy, po kterých jsme v minulých zápasech dostávali zbytečné goly. Velmi solidně zachytal golman Dohnalík.