Rozhodčí: Dvořák

Poločas: 0:1.

Branky: Guttenberg 2, Závěšický, Valenta (PK),

Sestava: Šesták - Valenta, Chmelík, Tyle, Saska -Ernst, Vícha, Toan, Chorouš - Guttenberg, Závěšický. Střídání: Píč, Zabilanský, Dohnalík, Novák, Ležal Libor.

Po podzimní vysoké porážce a urážkách libiškého kouče, že jsme vesničtí burani, jsme mu tentokrát ukázali, jak dobří burani jsme. Sice jsme od 1. minuty prohrávali, kdy špatně Tyle odhadl balon a po úniku hostujícího útočníka šla Libiš do vedení - 0:1.

Je pravda, že v kabině byla napjatá atmosféra, neboť kluci jím vše, co nám provedli na podzim, chtěli vrátit i s úroky. V první půli se většina hry odehrávala ve středu hřiště. Hosté pouze odkopávali balon pryč od své brány a neměli žádnou vyloženou šanci. Obě dvě mužstva čekala, kdo udeří, ale ani nám se nedařily kombinační přihrávky a průniky do jejich vápna.

Vše odstartovalo až ve druhém poločase a to hned ve 49. minutě, kdy Guttenberg z pravé strany nacentroval míč na zadní tyč a Závěšický poluskluzem dostal balon do brány - 1:1.

O dvě minuty později, tedy v 51. minutě, pronikl Závěšický do vápna a hostujícímu stoperovi nezbývalo nic jiného než ho faulovat. Z nařízené penalty Valenta zvýšil na 2:1.

Další akce přišla v 70. minutě, kdy z levé strany Ernst nacentroval balon do vápna a Guttenberg přehlavičkoval s přehledem golmana - 3:1. O dvě minuty později, tedy v 72. minutě, jsme opět soupeře nechali chvíli bez obsazení a jeho střela k tyči skončila v síti 3:2.

V 80. minutě přišel totožný centr z levé strany, tentokrát centroval Zabilanský a Guttenberg se znovu hlavou nemýlil - 4:2. Moc dobře jsme věděli o hráči hostujícího týmu s číslem 16, který vlastně tvořil hru Libiše a zárověn byl neskutečně rychlý a proto na náš pokyn byl zdvojován a neměl žádnou šanci, ba naopak jsme mu hru znechutili.

Kluci odvedli maximální výkon za který zaslouží pochvalu.