Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - TJ Řepín
5 : 9

Datum: 21.4.2013

Sestava: Stejskal, Dvorščíková, Turková, Ščasný, Hanuš, Pokorný, Hanzelín, Uher

Branky: Ščasný 3, Hanuš 2.

Dnes jsme doma přivítali Řepín. Úvod utkání patřil jednoznačně nám. V prvních pěti minutách nás Adam Ščasný dostal dvěma góly do vedení. Soupeř o pár minut později skóre korigoval na 2:1. Pak nám ale vrátil dvoubrankové vedení svou trefou Hanuš.

V tom okamžiku na nás padla deka a přestalo se dařit, soupeř byl vždy první u míče a trestal naše chyby. Poločasové skóre se zastavilo na 3:6 pro soupeře.

Do druhé půle jsme si řekli, že hodíme vše za hlavu a pokusíme se navázat na hru z úvodních minut. To se nám také zprvu podařilo, když na začátku druhé půle snížil na 4:6 Hanuš. Pak už ale úřadoval opět soupeř.

My bohužel neproměnili naše šance, kterých nebylo málo, v koncovce postupně selhali Dvorščíková, Pokorný, ale i Hanuš se Ščasným. Utkání jsme tak prohráli 5:9. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost, je teprve začátek sezony, pěvně věřím, že naše výkony se budou jen zlepšovat.

Trenéři: Zabilanský Jiří ml., Ščasný Zdeněk