Zápas: Pšovka Mělník - SK Mšeno žáci
3 : 5

Datum: 6.4.2013

Sestava: Kos Jiří - Ležal Luboš, Ležal Libor, Pýcha, Petráni, Bary, Kolumpek, Kuntoš, Gregor, Macek, Kos Miroslav, Novotný, Martínek

Dnes jsme konečně po dvou odložených zápasech odehráli mistrovské utkání s týmem Pšovky. Do utkání vlétli naši hráči skvělou akcí, když Luboš Ležal zatáhl míč po pravé straně a nacentroval do vápna, kde se nadvakrát prosadil Novotný. Vedení jsme ale neudrželi příliš dlouho. Během tří minut soupeř dokázal srovnat a začalo se od začátku. Naši hráči však začali skvěle kombinovat a přidali další góly, kdy se postupně trefil Ležal, Kuntoš a Martínek. Před koncem první půle zahrával soupeř pokutový kop, ale Kos vystihl směr a pokus zneškodnil.

Do druhé půle jsme chtěli hrát stejně jako v prvním poločase, ale bohužel měl soupeř lepší pohyb a začal dělat problémy naší obraně. Po patnácti minutách se prosadil jejich útočník a snížil na 2:4 a bylo tak zaděláno na pořádné drama. Proti tomu byl ale Martínek, který svým důrazem na malém vápně přehlavičkoval domácího golmana a vrátil nám třígólové vedení. V závěru nám docházely síly, ale kluci bojovali. Nakonec jsme ještě inkasovali, výhru jsme si ale už vzít nenechali.

Trenér: Zabilanský Jiří