0 : 3

Datum: 16.3.2013

Poločas: 2:0

Sestava: Šesták (Dohnalík) - Ernst, Píč, Tyle, Saska - Martínek, Toan, Vícha, Chorouš -Guttenberg, Boháček. Střídání: Ležal Libor

Po 3 měsících jsme sehráli první přátelské utkání na UMT Mělník s účastníkem 1. A třídy Ústeckého kraje. Soupeře jsme tlačili a z našeho tlaku vyústil ve 20. minutě první gól. Guttenberg vybojoval v rohu vápna balon, předložil Toanovi a ten levačkou poslal gólmana do protipohybu 1:0.

Ve 30. minutě přišla standardní situace na hranici velkého vápna, kdy se k balonu postavili Guttenberg s Choroušem. Po signálu měl zahrávat Guttenberg, ale ten přenechal Choroušovi a ten nekompromisně prostřelil celou zed - 2:0. I soupeř měl nějaké šance, ale vše zachytávali obránci a golmani.

Ve druhém poločase v 70. minutě přišel ve středu hřiště faul na Víchu, rozhodčí ponechal výhodu, balónu se zmocnil Guttenberg a vymetl hostujícímu golmanovi levý roh branky (pěkná střela jak od Messiho) - 3:0. Podle mého hodnotím tento přátelský zápas pozitivně.