Rozhodčí: Kuka

Poločas: 3:1

Branky: Závěšický 3, Stejskal, Guttenberg, Valenta.

Sestava: Šesták - Valenta, Chmelík, Tyle, Saska -Stejskal, Vícha, Toan, Chorouš - Závěšický, Guttenberg. Střídání: Podstawek, Píč, Ernst, Ležal Libor, Martínek.

V posledním podzimním utkání jsme udrželi neporazitelnost. Vše to začalo v 8. minutě, kdy Guttenberg vybojoval balon, přistrčil Závěšickému - 1:0. Hosté rychle odpověděli a to v 10. minutě, kdy přišla ze středu zálohy naše chyba a soupeř střelou k tyči vyrovnal - 1:1.

I nadále jsme působili fotbalově, soupeř naopak pouze nakopával balony do brejků. V 38. minutě Závěšický vypíchnul rozehrávku hostí, kolmicí přistrčil Stejskalovi a ten dal na 2:1.

Ve 41. minutě se situace opakovala, ale v obráceném pořadí, kdy Stejskal dával Závěšickému - 3:1. Už jsme se uklidnili a do druhého poločasu jsme nastupovali v klidu.

V 50. minutě přišel ve vápně faul na Gutenberga a sám faulující hráč penaltu proměnil - 4:1. V 56. minutě opět Stejskal vletěl hostům do rozehrávky, párkrát si je povodil a pak předložil Závěšickému - 5:1.

To už byli ze hry staženi oba dva útočníci, abychom dali možnost hrát dalším hráčům a žákům. Za chodu byla celá sestava pozměněna. Bohužel v 78. minutě udělal Chmelík penaltu a soupeř snížil na 5:2. Jako správný kapitán  vzal Valenta na své bedra poslední gól, kdy v 89. minutě vzal balon a utekl všem a s přehledem zavěsil - 6:2.

Tak pro nás skončil poslední podzimní mistrovský zápas. Nebýt ze začátku pár zkažených pár zápasů, mohli jsme se v tabulce pohybovat někde jinde. Ale i tak patří velký dík všem hráčům za to, že nesložili zbraně a bojovali. Já osobně jsem věřil, že vítězné zápasy přijdou, neboť jsem věděl, že to v klukách je. NESPLETL JSEM SE. Teď podstoupíme důkladnou zímní přípravu a vrhneme se na jarní odvety. Ještě jednou díky.