Zápas: SK Bakov nad Jizerou - SK Mšeno dorost

Rozhodčí: Tvaroh

Poločas:  0:3.

Branky: Závěšický 3, Guttenberg, Toan, Stejskal.

Sestava: Šesták - Ernst, Chmelik, Tyle, Saska -Stejskal, Toan, Valenta, Chorouš - Závěšický, Guttenberg. Střídání: Podstawek, Píč, Martínek.

Jsem rád, že tento zápas si vzali kluci k srdci, neboť panovaly obavy, že s posledním týměm tabulky se pokaždé hraje hůře. Proto jsme měli důrazný pohovor, aby se hrála hra, na kterou jsme zvyklí. Myslím, že se to povedlo.

Ve 20. minutě unikl Stejskal po levé straně a perfektně předložil Závěšickému - 0:1. Hned po rozehrání Stejskal vyštouchl váhajícím domácím hráčům rozehrávku a opět předložil Závěšickému - 0:2.

Soupeř sporadicky zlobil, ale my jsme uhodili znovu ve 40. minutě, kdy Choroušův centr z pravé strany našel Stejskala, ten opětovně přiklepl Závěšickému - 0:3. Do kabin jsme tedy šli s tříbrankovým vedením.

V 54. minutě sice přišla nekoncetrovanost v našem vápně, když špatně hlavičkující Chmelík nabil domácímu a ten snížil střelou k tyči na 1:3. To jsme se probudli a už jsme domácí k ničemu nepustili.

V 66. minutě přišel přímý kop, který Valenta načasoval na Guttenberga a ten zavěsil - 1:4. I nadále jsme chtěli svůj náskok zvyšovat, neboť domácí neměli vůbec žádnou šanci. V 71. minutě utekl Závěšický od půli hřiště před vápnem  prostrčil na Toana a ten v záklonu zvyšoval - 1:5. V 86. minutě udělal fantastické solo Stejskal, kdy se proháčkoval mezi 5 hráči a ranou pod klacek uzavřel skore - 1:6.

Sice mohlo padnout více golů, ale i tak si cením, že kluci nenechali nic náhodě a makali do poslední minuty.