Zápas: Bělá pod Bezdězem - SK Mšeno žáci
2 : 3

Datum: 13.10.2012

Sestava: Pýcha, Novák, Petráni, Ležal Libor, Ležal Luboš, Martínek, Kolumpek, Kos Jiří, Gregor, Novotný, Macek, Maňo

Střelci: Gregor, Ležal Luboš, Pýcha

Do zápasu jsme vletěli jako uragán. Soupeř nevěděl, co dělat a nestále se bránil na své polovině. Naší aktivitu jsme zužitkovali dvě góly Gregora a Ležala Luboše. Postupem času se hra začala měnit a hráči Bělé se nás snažili zaskočit brejkovými útoky.Bohužel se jim to do poločasu podařilo do šaten se šlo za stavu 2:1 pro nás. Na začátku druhé půle se po dobře zahraném rohu prosadil Pýcha a zvýšil na 3:1. Doufali jsme, že tento gól už soupeře zlomí a zápas v klidu dohrajeme, ale to byl omyl. Najednou byli hráči Bělé všude o krok dříve a my jsme museli vynaložit hodně úsilí k tomu, abychom jejich útoky zastavili. Jedna akce ale zastavena nebyla a soupeř pronikl do pokutového území, kde byl nedovoleně zastaven a následoval pokutový kop, který soupeř proměnil. Na lavičce bylo hodně nervů, kdy už bude konec utkání.Vše nakonec dobře dopadlo a utkání jsme vyhráli těsně 3:2. Všem hráčům děkuji za vítězství, zároveň je ale prosím, aby hráli všechna utkání jako prvních 20 minut, za ty nervy to nestojí.