Poločas 2:0

Branky: Guttenberg ml., Novák

Vyloučení: Štolba, Dvorný

Sestava:Hnízdil - Kolumpek D., Štolba, Guttenberg st., Zárybnický - Šledr, Kolumpek R., Novák, Valenta(65.Závěšický) - Dvorný, Guttenberg ml.(60.Vaněk)

V tomto utkání jsme jasně mířili za 3 body, když jsme v poločase vedli 2:0 a kdyby to bylo 5, nikdo se nemohl divit. Soupeř kromě usilovného brečení nepředvedl téměř nic.  Bohužel po přestávce jsme v rychlém sledu obdrželi 2 zbytečné červené karty a od 60.minuty jsme hráli v 9. Než jsme stačili vystřídat a přeskupit rozestavení, tak soupeř vyrovnal. My jsme si potom i v 9 vytvořili šance, bohužel bez úspěchu.

Tuto remízu nakonec beru jako naše malé vítězství. Škoda, že rozhodčí nenašel odvahu ukázat ČK i soupeři, zvláště "uplakanému" Ladomerskému, který předvedl minimálně 3 žluté zákroky. A to nemluvím o jeho kritice(hraničící s napadením) delegovaného asistenta rozhodčího za to, že si dovolil odmávat ofsajd. Ani za to neviděl ŽK.

Pana Ladomerského od jisté doby opravdu nemusím. Je to typický tzv.žoldák (z frsolde, vojenská mzda, od starořímské mince solidus) je profesionální voják, který se nechává za finanční odměnu (žold) najímat cizí armádou(zdroj Wikipedie).

Všem hráčům chci poděkovat za obětavost, s jakou jsme odolali početní převaze soupeře, přestože jsme vedení neudrželi.