3 : 0

Datum: 22.9.2012

Sestava: Labuť, Novák, Pýcha, Ležal Libor, Ležal Luboš, Petráni, Kolumpek, Kuntoš, Kos Jiří, Kos Miroslav, Macek, Gregor, Nováková

Branky: Gregor, Kuntoš, Ležal Luboš

Do zápasu jsme šli s tím, že už musíme naplno bodovat. Zápas začal již tradicčně naším tlakem. Soupeř měl problém dostat se vůbec na naší polovinu a při ojedinělých brejkových výpadech skvěle fungovala naše obrana včele s Pýchou. Útočné akce Mšena zakládal Kuntoš, který rozdával balony do stran nebo vysílal přímo útočníky. První branku zápasu vsítil Gregor po spolupráci právě s Kuntošem, který ještě do poločasu sám zvýtil na 2:0. Druhou půli jsme měli stále více ze hry, ale soupeř se po našich střídáních dostával více do hry. Na konci druhého poločasu se na trávník vrátila naše základní jedenáctka a bylo to korunováno našim třetím gólem. Luboš Ležal centroval do vápna a k překvapení však zapadl balon do brány. Děkujeme hráčům za dobrý výkon, jen tak dál.

Trenéři: Zabilanský, Prieložný