6 : 0

Datum: 22.9.2012

Poločas: 4:0.

Sestava: Dohnalík (Šesták) - Ernst, Chmelík, Tyle, Píč -Kummer, Krátký, Toan, Chorouš - Valenta,Gutenberg. Střídání: Zabilanský

V dnešním zápase jsme dostali lekci z produktivity, když, jsme už v 15. min prohrávali 0:4. Soupeř do nás bušil a my jsme se nezmohli na odpor.

Začalo to v 5. minutě, kdy ve středu hřiště unikl hráč a prostřelil Dohnalíka -1:0. Ve 12. minutě jsme znovu neuhlídali útočníka (i když se jednalo o jasný ofsajd, rozhodčí vše pustil) a ten zvyšoval na 2:0. Ve 14.. minutě utekl znovu hráč po pravé straně, znovu jsme ho nezachytili a ten se nemýlil 3:0. V 15. minutě další nájezd na bránu, který skončil ve vápně záchranou brzdou (faulem) Chmelíkem - penalta 4:0. V tu ránu na nás padla deka (nervozita), ze které už jsme se vůbec nedostali.

V půli se nechal vystřídat golman Dohnalík, neboť neunesl tlak domácích. I když jsme zkoušeli kluky nabudit do druhé půle, že vše se dá ještě zvrátit, bohužel to nepomohlo, spíše naopak. V 56. minutě přišel faul před vápnem a domácí přes zeď zvyšovali na 5:0. Tuto situaci už neunesl ani Valenta, proto byl stažen ze hřiště, neboť hrozilo, že tento zápas nedohraje. Pak přišla 71. minuta, opět faul před hranicí velkého vápna, rozhodčí neukázal na píštalku, domácí toho využili a pohodlnou střelou zakončili skore na 6:0.

Mrzí mě jen jedna věc, že místo toho, aby se kluci semkli a bojovali, tak místo toho hází vinu na někoho jiného. Přijdou ještě těžší zápasy, ale prostě sezona je hrozně dlouhá a já jím věřím, že body uděláme, neboť teď teprve poznávají, jaký je rozdíl mezi okresem a 1.A třídou. Chce to jen čas a trpělivost. Výsledky 100% přijdou. Jen musíme držet jako mančaft. Nic se neděje, jedeme dál kluci.