Poločas: 1:1

Branky: Závěšický

Sestava: Šesták, Dohnalík- Chmelík,Ernst,Tyle,Píč-Saska,Gutenberg,Valenta,Chorouš-Krátký,Závěšický
Střídání: Novotný

Bohužel ani v tomto zápase jsme naplno nebodovali. Šance, které nedáme nás stojí body. Když nedáme v prvním poločase 6 šancí, nemůžeme se divit, že soupeř odjíždí s plným počtem bodů. Sice jsme šli ve 29. minutě do vedení, kdy Tyle z levé strany nacentroval před vápno, hostující brankář balon neudržel a Závěšický dával do prázdné branky 1:0. Bohužel minutu před poločasem jsme udělali první chybu v obraně a soupeř srovnal. Do druhé půle jsme museli střídat golmany, neboť střet hostujícího hráče s golmanem Šestákem dopad pro našeho golmana špatně. Byl otřesen, točila se mu hlava a proto jsme neriskovali jeho pokračování. Bohužel ve 49. minutě opět chyba obrany, kdy neuhlídali hráče a soupeř zvýšil 1:2. Nepochopitelná chyba přišla v 60. minutě, kdy ze středu hriště utekl hostující hráč, záloha nereagovala, obrana nereagovala, jak se říká, nechali ho projít až do kuchyně a ten s přehledem zvýšil na 1:3. Toto mě nejvíce mrzí, neboť nikdo nebyl schopen i za cenu žluté karty tohoto hráče zastavit. Po tomto golu na nás padla deka a vůbec jsme se na nic nezmohli. Jak říkám, když neumíme rozhodnout zápas od začátku, těžko se pak dělají body. Ale doufám, že zvedneme hlavy a budeme bojovat dál.