3 : 1

Datum: 16.9.2012

Sestava: Šámal, Novák, Kos Jiří, Ležal Libor, Ležal Luboš, Labuť, Kolumpek, Nováková, Martínek, Gregor, Seres, Macek, Vortel

Branka: Seres

Bohužel se nám nepovedl ani náš první výjezd ven. Optická převaha byla na naší straně, ale nedostávali jsme se do zakončení a o nějaké šanci nemůže být ani řeč. Rychlé brejky protivníka však byly smrtelné, obrana působila velmi nejistě a proto první poločas skončil 2:0 ve prospěch soupeře. Do druhé půle nastoupili hráči s větším nasazením a občas se náznak šancí i ukázal. Šance však byly ojedinělé, obrana soupeře pracovala precisně a naše útoky pečlivě vykrývala a vždy nás vytlačila k rohovému praporku, odtud ale góly nepadají. Třetí branku přidal soupeř opět po brejkové situaci. Těsně před závěrečným hvizdem si Seres vybojoval míč po chybě domácí obrany a sólový útok gólově zakončil.