Zápas: Byšice - SK Mšeno mladší přípravka
13 : 2

Datum: 18.9.2012

Sestava: Hanuš, Procházka, Dvorščíková, Stejskal, Ščasný, Albrecht, Jurčík, Guttenberg

Branky: Dvorščíková, Ščasný

Dnes jsme zajížděli na zápas do Byšic, kde jsme věděli, že nás nečeká lehké utkání. Už od úvodních minut se dostal soupeř vcelku pohodlně do vedení a zápas kontroloval, my jsme útočili jen sporadicky. Do poločasu se ukazatel skóre zastavil na 2:7. Ani po poločase se naše hra nikterak nezlepšila a na hřišti úřadoval prakticky jen soupeř. Až na malé vyjímky hráli kluci s nechutí, nepopoběhli si pro balon a ani se nepokoušeli absolvovat souboje s protivníkem. Nakonec utkání skončilo vysokou porážkou našeho celku 2:13. V tomto zápase klukům chyběla hlavně disciplína, když o poločasové přestávce šli někteří raději na prolejzačky. Doufáme, že toto se již nebude v dalších zápasech opakovat a naše hra se zlepší.

Trenéři: Zabilanský Jiří ml., Ščasný Zdeněk