Rozhodčí: Pixa

Poločas 1:1

Branky: Dvorný, Štolba, Mansfeld

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Štolba, Bohata, Zárybnický - Valenta(46.Picek), Kolumpek R., Dvorný, Šledr(77.Guttenberg) - Mansfeld(84.Vaněk), Novák

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a dostali jsme soupeře pod tlak. Do vedení jsme mohli jít z penalty, když obránce soupeře zahrál ve vápně rukou a pískala se penalta. Bohužel Hnízdil při jejím zahrávání podklouzl a míč šel nad.

Soupeř hrozil hlavně z nakopávaných balónů, se kterými jsme měli občas problém. Výhodu pokutového kopu dostal i soupeř, když jsme špatně bránili dlouhý míč do vápna a vyprodukovali jsme nesmyslný faul. I když si Hnízdil na míč sáhl, skončil v síti a prohrávali jsme 0:1. To s námi trochu otřáslo, ale dál jsme trpělivě zdolávali soupeřovu obranu. Neproměnili jsme bohužel ani vyložené šance a za to jsme mohli být potrestáni, když se do šance dral hostující útočník, ale Hnízdil jeho samostaný nájezd lapil. Když už to vypadalo, že půjdeme do kabin s jednogólovým mankem, proháčkoval se do vápna Dvorný a ranou k tyči srovnal.

To nám do druhé půle psychicky pomohlo a když jsme v rozmezí několika minut vstřelili 2 góly - 1 z rohu a 1 ze standartní situace, bylo o zápase prakticky rozhodnuto a jen díky naší střelecké potenci jsme nepřidali další branky.

Naše vítězství hodnotím jako zasloužené a přestože jsme prohrávali, věřil jsem klukům, že to otočíme, protože jsme předváděli kvalitní výkon hlavně směrem dopředu. Dozadu to chvílemi trochu skřípalo a pokud chceme uspět v Kralupech, musíme zlepšit obrannou fázi a zvýšit produktivitu v zakončování šancí.