Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Byšice
8 : 2

Datum: 15.4.2012

Sestava: Martínek, Zabilanský, Kejha, Janoušek, Jurčík, Ščasný, Procházka, Hanuš, Guttenberg, Dvorščíková

Branky: Kejha 4x, Zabilanský 4x

K dnešnímu zápasu jsme se sešli konečně v plné sestavě a bylo to znát. Útočné duo Kejha, Zabilanský dělalo soupeři od začátku utkání velké problémy. To se také projevilo na skóre, po pěti odehraných minutách jsme vedli už 3:0. Posléze se začal prosazovat také soupeř, který pořádně prověřil brankáře Martínka. Nakonec však pouze jedna střela skončila do poločasu za jeho zády. Ukazatel skóre se na konci první půle zastavil na stavu 4:1. Druhý poločas pokračoval ve stejném tempu. I obránci si zaslouží pochvalu, po celý zápas se snažili, jak nejlépe uměli. Jejich práce byla však zkomplikována začínajícím deštěm, kvůli kterému míč dělal na mokrém terénu neplechu. Celý tým zápas odmakal a do konce zápasu přidal další branky. Zápas nakonec skončil naší přesvědčivou výhrou v poměru 8:2. Celý tým bychom chtěli pochválit za skvěle odbojovaný výkon.

Trenéři: Zabilanský Jiří ml., Zabilanský Jiří st.