Zápas: Merkuria Lobkovice - SK Mšeno muži

Poločas: 1:0.

Branky: Picek 2.

ČK: Fiebinger.

Sestava: Hnízdil - Krúpa, Guttenberg st., Vaněk, Háze - D. Kolumpek, Fiebinger, Mansfeld, Demen (58. Frič) - Picek (82. Valenta), Wasyliw (84. Guttenberg ml.)

První minuta utkání a opět gól v naší síti - soupeř rozehrál standartní situaci tak, že míč proletěl přes celé pokutové území a zapadl k tyči. Lobkovice se pak logicky více soustředily na obranu a my jsme se proti větru a jejich obraně těžko prosazovali.

Ve druhém poločase, kdy jsme hráli po větru se nám podařilo vyrovnat také ze standartní situace, když se krásně trefil Picek. Soupeř se dostal opět do vedení po faulu, který byl podle nás před pokutovým územím, přesto rozhodčí nařídil penaltu - 2:1. My jsme se pak tlačili za vyrovnáním a domácím tak vznikal prostor pro brejky. Při největší šanci domácích nás podržel Hnízdil, který vytáhl střelu z bezprostřední blízkosti na tyč.

Vyrovnat se nám podařilo, když se po hezké kombinaci ve vápně prosadil opět Picek. Pak už ani jeden tým nechtěl udělat chybu a body se tak dělily.

Ještě bych chtěl tímto pogratulovat střelci obou našich branek k narození  syna.