Datum: 7.4.2012

Poločas: 0:0.

Branky: Wagenknecht, Boháček.

Sestrava: Šesták - Pýcha, Svoboda, Ležal Libor, Novák -Kolumpek, Wagenknecht, Boháček, Ležal Luboš - Šámal, Martínek. Střídání: Kos Jiří.

Dnes jsme sehráli velmi pěkné utkání, s mnoha šancemi, které jsme neproměnili, ale i tak jsme 70 minut hráli stále na půlce soupeře. Zvláště chválíme Ležala Luboše, který hrál dnes fantasticky, kdy předkládal jednu přihrávku za druhou. I když bylo vidět, že chce dát gól, hrál prostě famózně.

Do první půle jsme se zastřelovali, i když už to vypadalo na gól, domácí gólman fantasticky zakročoval. V kabině jsme si řekli, že musíme být trpěliví, že nějaký gól tam padne.

Jak už jsme zmiňovali, v 58. minutě utekl po pravé straně Ležal, nahrál Boháčkovi, ten sklepl na Wagenknechta a ten opět nekompromisní střelou z velkého vápna otevřel skóre - 0:1.

V 62.minutě pravý obránce Novák přeloboval jak zálohu, tak obranu domácích, kdy dostal do úniku Boháčka. Ten tváří v tvář gólmanovi se nemýlil - 0:2.

Tento výsledek už jsme si pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce. Jak jsem už zmiňoval, dnes své šance neproměnil Šámal a Martínek, kteří měli minimálně 2 jasné góly na noze. Ale i tak kluci předvedli dobrý výkon, i když soupeř měl 19 hráčů.