Zápas: SK Mšeno žáci - Mnihovohradišťský SK

Datum: 31.3.2012
Rozhodčí: Meščan

Poločas: 0:2.

Sestava: Šesták - Svoboda, Pýcha, Ležal Libor, Novák, Martínek, Boháček, Kolumpek, Ležal Luboš - Wagenknechtová, Šámal. Střídání: Kos.

Dnešní mistrovský zápas připomínal spíše podzimní část.Oproti minulému týdnu, kdy bylo nádherné jarní počasí, dnešní sychravé a větrné počasí moc fotbalu nepřálo.

I když jsme věděli, že přijel lídr tabulky, prali jsme se soupeřem, což nám síly stačily. Bohužel hned ve 2. minutě přišel nedůraz stopera Svobody u lajny, kdy hostující hráč utekl a předložil tutovku spoluhráči, který skóroval - 0:1.

Další chyba přišla ve 14. minutě, kdy druhý stoper Pýcha udělal stejnou chybu jako Svoboda a soupeř trestal - 0:2. Paradoxem je, že kdybychom my proměnili šance, které jsme měli, zvláště Boháček, kdy šel sám 3x na gólmana sám, mohlo se utkání vyvíjet úplně jiným směrem.

Podle našeho mínění jsme drželi se soupeřem krok, ale naše šance nebyly využity. Ve 43. minutě prošel po vhazování soupeř mezi dvěma záložníky a nekompromisně vymetl golmanovi Šestákovi pavučinu s pomocí větru.

I nadále jsme mohli ještě tento zápas zdramatizovat,ale tentokrát nám opravdu selhala koncovka. Soupeř se netajil tím, že se chce vrátit zpátky do krajské soutěže. Ale říkám - na bod bylo. Bohužel. I tak se nemáme za co stydět.