Zápas: Slavoj Kropáčova Vrutice - SK Mšeno muži

Datum: 17.3.2012

Poločas: 1:2

Branky: Wasyliw, Vaněk, Kolumpek R.

Sestava:Bázler - Háze, Vaněk, Guttenberg st, Demen - Kolumpek D., Kolumpek R., Guttenberg ml., Valenta - Krátký, Wasyliw(Toan, Zabilanský)

Proti minulému týdnu jsme museli udělat 3 změny v základní sestavě a celkově nám chybělo proti minulému zápasu 5 hráčů. Proto jsme museli nastoupit se 3 dorostenci a se mnou v základní sestavě.

Od začátku utkání jsme hráli velmi dobře a soupeře téměř k ničemu nepustili. Sami jsme šli do vedení po standartní situaci..V závěru poločasu nám 2x nevyšel ofsajd systém(1x kvůli špatnému posouzení hlavního rozhočího) a bylo to 1:2.

Ve druhém poločase jsme asi ještě cítili křivdu kvůli špatně posouzenému ofsajdu a tak jsme hned od začátku kometovali rozhodčího a naše hra tím značně utrpěla. Vyvrcholilo to odpískanou(spornou) penaltou a vzápětí dalším gólem 1:4. Až za tohoto stavu jsme se trochu uklidnili a začali zase hrát. Podařilo se nám snížit na 3:4, ale plány na vyrovnání nám zhatilo vynucené dvojí střídání za kritiku rozhodčího. Soupeř zvýšil na 5:3 trochu kuriozně po tom, kdy mě útočník,kterého jsem bránil při střele, znehybnil kopem do choulostivých míst a pak měl cestu k bráně otevřenou.

Tento zápas jsme i v pozměněné sestavě určitě prohrát nemuseli, pokud by jsme se soustředili pouze na fotbal.

Nejlepší hráč soupeře byl  Šledr, bez kterého by byli poloviční. V našem týmu pak zaslouží pochvalu Kuba Vaněk, který byl u všech našich 3 gólů.

v 5 přípravných zápasech jsme protočili 22 hráčů a ani v 1 jsme se nesešli kompletní. Snad tak nebudeme pokračovat i v mistrákách.