Zápas: Bohemia Poděbrady - SK Mšeno žáci

Datum: 20.11.2011

Poločas: 0:2.

Branky: Boháček,Luboš Ležal.

Sestava: Mach - Pýcha, Svoboda, Libor Ležal, Kolumpek -Wagenknecht, Martínek, Boháček, Luboš Ležal - Havláková, Wagenknechtová. Střídání: Janoušek, Kos, Karabáček.

K poslednímu zápasu jsme zajížděli na hřiště Poděbrad. Angažovali jsme nového gólmana a musím podotknout, že v tomto zápase nás podržel svými skvělými zákroky. I jemu patří dík za vítězství.

Ve 20. min po vhazování autu Ležalem se dostal k balonu Martínek, fantasticky prošel mezi třemi obránci a předložil nahrávku Boháčkovi, který nemohl nedat - 0:1.

I nadále jsme byli aktivní směrem dopředu, ale finální zakončení chybělo.Ve 34. min po špatném výkopu domácího brankaře zachytil balon Ležal, postupoval sám na brankáře a krásným přelobováním zvýšil náskok - 0:2.

Ve druhém poločase se už nic vážnějšího nestalo, hra se odvíjela spíše ve středu hřiště, i když domácí občas měli výpadek, vše zachraňoval Gorol.

Druhá polovina podzimní části  byla podle našich představ, neboť mladší žáci se už do toho dostávají. Nyní nás čeká zimní přestávka, kde budeme trénovat v hale v Dubé a sehrajeme pár přípravných zápasů. Věříme, že jaro bude ještě lepší než podzim. Děkujeme hráčům za odvedenou práci a poslušnost.