Poločas: 0:0.

Branka: Wagenknecht

Sestava: (Kos) Pýcha - Wagenknecht, Svoboda, Ležal Libor, Novák -Karabáček, Martínek, Boháček, Ležal Luboš - Kolumpek, Šámal.

Střídání: Klučinová, Wagenknechtová, Seres, Gregor, Janoušek.

Dnes jsme zajižděli na vedoucí mužstvo soutěže.Hráči byli upozorňováni, že s každým mužstvem se dá hrát rovnocenná partie.Už na tento zápas jsme hráče připravovali během treninku,protože jsme věděli,že nás nebude čekat nic jednoduchého.

Skláním klobouk před klukama, jak tento zápas zvládli. A slušně řečeno se z toho nepoložili. Ba naopak. Domácí jsme nepouštěli do žádných vyložených šancí. I když nemohl nastoupit brankář Klučina, postavili jsme do brány Kose, ale ten se bohužel při rozcvičování zranil, a tak jsme volili variantu do brány Pýchu.Udělali jsme dobře.

V prvním poločase se odvíjela hra nahoru a dolů a žádné mužstvo si nevytvořilo šanci. Až ve druhé půli přišel v 50. min přímý trestný kop a Wagenknecht nekompromisně ranou pod klacek se opět nemýlil - 0:1.

Bohužel domácí nás teprve teď sevřeli, ale my jsme odolávali až do 67. min, kdy přišla střela z velkého vápna. Svoboda si nechtěně srazil míč do brány -  1:1.

Ale i tak bod zlatý kluci odvedli perfektní práci a hlavně vydrželi fyzicky. Podle mého to byl nejlepší zápas od podzimu a oběma mužstvům patří remíza.