Zápas: Slovan Kostelec nad Labem - SK Mšeno mladší přípravka
10 : 5

Datum: 1.10.2011
Rozhodčí:
Průběh zápasu:

Kostelec-Mšeno 10:5 (4:1)

Sestava: Martínek Jan, Dvorščíková Kristýna, Zabilanský Jakub, Kejha Tomáš, Ščasný Adam, Rašovec Jan, Mansfeld Adam, Procházka Jan, Kříž Pavel


Dnes jsme vyjížděli na zápas do Kostelce nad Labem. Tento zápas pro nás nezačal zrovna šťastně a krátce po začátku utkání byl stav 3:0 pro domácí. Pak se povedlo snížit Tomáši Kejhovi, ale následně jsme inkasovali 4 branku.

Po poločase byl stav 4:1. Na tento nepříznivý průběh jsme reagovali tak, že se Martínek přesunul z pozice brankáře do útoku a v brance ho zastoupil Kejha.

Tento tah se nám povedl. Martínek proháněl domácí obránce a díky jeho aktivitě jsme dali branku na 4:2, soupeř ovšem pohotově zareagoval a zvýšil svůj náskok na 5:2. Ani za tohoto nepříznivého stavu to kluci nezabalili a bojovali dál, což nám také přineslo ovoce. Tým se dostal do euforie a vyrovnali jsme na 5:5.

Bohužel nás to stálo moc sil a v závěru zápasu jsme již neměli síly na vzdorování soupeřových útoků a inkasovali dalších 5, nutno říci smolných branek. Výsledek rozhodně neodpovídá dění na hřišti.

Za tento zápas bych chtěl kluky moc pochválit za jejich bojovnost. Pokud budou bojovat jako dnes, určitě se dostaví i výsledky. 
Váš názor:
Jméno: