Zápas: SK Mšeno muži - FC Merkuria Lobkovice
5 : 1

Datum: 10.9.2011
Rozhodčí: Šubr - Malák, Dvořák

Poločas: 1:0. Branky: Picek, Dvorný, Wasyliw, Kovač, Mansfeld - Pevný. Sestava: Hnízdil - D. Kolumpek, Krúpa, Vaněk, Háze (72. Demen) - Mansfeld, R. Kolumpek, Tříška, Šledr - Dvorný (70. Kovač), Picek (63. Wasyliw).

Proti oslabeným Lobkovicím jsme v první půli předvedli velmi slabý výkon. Do vedení jsme se dostali díky chybě golmana, který neudržel lehkou střelu a z dorážky jsme šli do vedení.

Ve druhém poločase náš slabý výkon pokračoval a klid nám nepřinesla ani druhá branka, na kterou nám hosté sami nahráli. My jsme hráli naprosto bez pohybu, bez nasazení. Až střídající hráči vnesli do naší hry trochu pohybu a bylo k vidění několik málo rychlých akcí, které však stačily k tomu, abychom přidali další 3 branky.

Máme štěstí, že jsme v domácím prostředí narazili na 2 slabší týmy. S takovýmto přístupem a výkonem nemůžeme pomýšlet na to, že budeme bodovat proti týmům z popředí tabulky.

To, s čím jsme měli úspěch na jaře - nasazení, bojovnost, týmový duch, se z našeho týmu téměř vytratilo. Budeme se muset asi hlouběji zamyslet nad tím, proč se tak děje.