Zápas: SK Mšeno žáci - Karbo Benátky
1 : 0

Datum: 10.9.2011
Rozhodčí:

Poločas: 1:0. Branka: Martínek. Sestava: Mach - Krob - Wagenknecht, Svoboda, Kolumpek, Novák - Klučinová, Šíma, Martínek, Boháček - Klučina, Gregor. Střídání: Seres, Šámal, Kos.

V dnešním utkání jsme šli moc brzy do vedení, a to už ve 4. minutě, kdy Boháček z velkého vápna dal pěkný center a Martínek hned z první pod břevno nedal golmanovi šanci - 1:0.

I nadále jsme byli aktivnější, zvláště v 17. min. Po levé straně utekl Boháček, ale tváří v tvář brankáři nedal. Soupeře jsme do žádných vážnějších akcí nepouštěli. Nám však vázla souhra na to, abychom zvyšovali svůj náskok.

V 64. min z velkého vápna nekompromisně vystřelil Wagenknecht, balon trefil břevno a dopadl za čáru, ale rozhodčí tento gol neuznal - jasný gól. Sice nás diváci kritizují, ale jak už jsme upozorňovali,  budujeme nový tým z mladších žáků a chvíli to bude trvat, než se sehrají a pochopí, co po nich chceme.